Ambulans Helikopter Nedir:

Ambulans helkiopter, mevcut hastanızın ulaşması gereken sağlık kuruluşu veya istenilen yere en çabuk yoldan nakledilmesi için konumlandırılmış bir hava aracıdır. Türkiye'nin hatta Dünyanın neresinde olursanız olun ulaşmanız gereken sağlık kuruluşuna transferinizin yapılması adına uzman ekiple donatılmış olan ambulans uçak, gecikmeye mahal vermeden ve kara yoluyla taşınmasında sıkıntılı olan hastalarınız için dizayn edilmiştir.

       Ambulans Helikopter     Hizmetimiz sadece hastanızın hava transferini yapmakla kalmayıp;  Uzman ekibimizle hastanızın doktor önerilerine uygun olarak bulunduğu ev, iş yada sağlık kuruluşundan alınması işlemlerini de kapsamaktadır. Dilerseniz ekibimizle hastanızı olduğu yerden ambulans uçağımıza kadar hastanın durumuna göre sedyeli ve tam teçhizatlı kara ambulans aracımızla alıp; ambulans uçağımıza getiriyoruz. Sonrasında hastanın ulaşacağı en yakın yere iniş yapan ambulans uçaktan alarak, yine kara ambulans araçlarımız ve uzman ekibimizle sağlık kuruluşuna teslimini yapıyoruz. 

Ambulans uçaklarımızda hasta ve hasta yanında refakat edecek olan kişi sayısına bağlı olarak hava aracı seçimi yapmakta ve uçağımızın kapasitesini bu yönde ayarlamaktayız. 

Yaptığımız işlerin sizler için hayati önem taşıdığını biliyor, bu bilinçle hareket ediyor ve ekip ruhuyla yüzünüzde ki gülümsemenin bir parçası olmaya çalışıyoruz. 

Bu güne kadar bir çok hastamızın nakil işlerini gerçekleştirmenin, gerek hasta ve gerekse hasta yakınlarının memnuniyetini kazanmış olmanın haklı gururunu yaşıyoruz. 

Şimdi yapmanız gereken, eğer size ambulans uçak lazımsa, şirket yetkililerimizi 7/24 aşağıda ki telefonlardan arayarak, hastanız hakkında gerekli bilgiyi vermek, uçuş yön bilgilerini paylaşmak, en uygun fiyat garantisi aldığınıza emin olmak ve artık işi şirketimize bırakarak rahat bir nefes almak..

Ambulans Helikopter Kiralama Süreci Nasıl İşliyor:

Ambulans Helikopter Resimleri


Hastanın genel durumu hakkında bilgi vermek+ 90 533 230 85 11 ve + 90 530 663 64 90 nolu telefonu arayarak          

  • Nerden alıncağınızın ve nereye bırakılacağınızın bilgisini vermek
  • Uçuş öncesi ve sonrası hastanın durumuna bağlı olarak Kara ambulansının gerekli olup olmadığına karar vermek
  • Hastanızla ilgili refakat edecek yolcu bilgisini bizimle paylaşmak

Tüm bu adımlardan sonra en iyi fiyat garantisiyle ambulans uçak kiralama adına ekibimzce tarafınıza yöneltilecek olan Fiyat bilgisinin ardından mutabık kalınması durumunda Uçuşunuz Onaylanmıştır. 

Sektörün Lider firması olan Apronjet Havacılık' a güvenerek sürekli alarm halinde bekleyen tecrübeli sağlık ekibi, alanında uzman kaptan pilot ve hava ambulanslarımız; talebiniz Türkiye'nin neresinden gelirse gelsin en kısa sürede istenilen noktada hastaya müdahaleye hazır olarak bulunmakta ve bir telefon kadar uzağınızda olduğunu bilmenizi isteriz. 

Ambulans uçaklarımızda sağlanan konfor ve emniyet dünya standartlarında olup, uçuşlarımız doktor ve hemşire nezareti altında yapılmaktadır. 

}
 
  •  Türkiye ve yurtdışı hasta naklinde faaliyet gösteren Şirketimiz, 7/24 hava ambulans hizmeti vermektedir.

  • Helikopter ve uçak ambulanslarımızda sağlanan konfor ve emniyet dünya standartlarında olup, uçuşlarımız doktor ve hemşire nezareti altında yapılmaktadır.
  • Hava ambulansı ihtiyacınıza anında ve hastanızın nerede olduğuna bakmaksızın hizmet vermekteyiz..
  • Anında Ambulans uçakve helikopter temin edebiliriz. Uygun Fiyat için Lütfen Arayınız

Adres-Telefon

Telefon:
+90 533 2308511 
+90 530 6636490 
Email: info[at]ambulansucak.com
Adres: Koru Mah. Ahmet Taner 
Kışlalı Cad. North Star Plaza,
Kat:12 No:20, 
Yeni Mahalle, ANKARA.

Hızlı İletişim