Ambulans Uçak Nedir:

Ambulans uçak, hastamızın yetişmesi gereken yere en hızlı ulaşması adına konumlandırılmış bir hava aracıdır. Türkiye'nin hatta Dünyanın neresinde olursanız olun ulaşmanız gereken sağlık kuruluşuna transferinizin yapılması adına uzman ekiple donatılmış olan ambulans uçak, gecikmeye mahal vermeden ve kara yoluyla taşınmasında sıkıntılı olan hastalarınız için dizayn edilmiştir.

       Ambulans uçak kiralama     Hizmetimiz sadece hastanızın hava transferini yapmakla kalmayıp;  Uzman ekibimizle hastanızın doktor önerilerine uygun olarak bulunduğu ev, iş yada sağlık kuruluşundan alınması işlemlerini de kapsamaktadır. Dilerseniz ekibimizle hastanızı olduğu yerden ambulans uçağımıza kadar hastanın durumuna göre sedyeli ve tam teçhizatlı kara ambulans aracımızla alıp; ambulans uçağımıza getiriyoruz. Sonrasında hastanın ulaşacağı en yakın yere iniş yapan ambulans uçaktan alarak, yine kara ambulans araçlarımız ve uzman ekibimizle sağlık kuruluşuna teslimini yapıyoruz. 

Ambulans uçaklarımızda hasta ve hasta yanında refakat edecek olan kişi sayısına bağlı olarak hava aracı seçimi yapmakta ve uçağımızın kapasitesini bu yönde ayarlamaktayız. 

Yaptığımız işlerin sizler için hayati önem taşıdığını biliyor, bu bilinçle hareket ediyor ve ekip ruhuyla yüzünüzde ki gülümsemenin bir parçası olmaya çalışıyoruz. 

Bu güne kadar bir çok hastamızın nakil işlerini gerçekleştirmenin, gerek hasta ve gerekse hasta yakınlarının memnuniyetini kazanmış olmanın haklı gururunu yaşıyoruz. 

Şimdi yapmanız gereken, eğer size ambulans uçak lazımsa, şirket yetkililerimizi 7/24 aşağıda ki telefonlardan arayarak, hastanız hakkında gerekli bilgiyi vermek, uçuş yön bilgilerini paylaşmak, en uygun fiyat garantisi aldığınıza emin olmak ve artık işi şirketimize bırakarak rahat bir nefes almak..

Ambulans Uçak Kiralama Süreci Nasıl İşliyor:

Ambulans Uçak Resimleri

+90 533 230 85 11 ve
+90 533 154 53 68 telefonlarını arayarak

  • Hastanın genel durumu hakkında bilgi vermek
  • Nerden alıncağınızın ve nereye bırakılacağınızın bilgisini vermek
  • Uçuş öncesi ve sonrası hastanın durumuna bağlı olarak Kara ambulansının gerekli olup olmadığına karar vermek
  • Hastanızla ilgili refakat edecek yolcu bilgisini bizimle paylaşmak

Tüm bu adımlardan sonra en iyi fiyat garantisiyle ambulans uçak kiralama adına ekibimzce tarafınıza yöneltilecek olan Fiyat bilgisinin ardından mutabık kalınması durumunda Uçuşunuz Onaylanmıştır. 

Sektörün Lider firması olan Apronjet Havacılık' a güvenerek sürekli alarm halinde bekleyen tecrübeli sağlık ekibi, alanında uzman kaptan pilot ve hava ambulanslarımız; talebiniz Türkiye'nin neresinden gelirse gelsin en kısa sürede istenilen noktada hastaya müdahaleye hazır olarak bulunmakta ve bir telefon kadar uzağınızda olduğunu bilmenizi isteriz. 

Ambulans uçaklarımızda sağlanan konfor ve emniyet dünya standartlarında olup, uçuşlarımız doktor ve hemşire nezareti altında yapılmaktadır. 

Adres-Telefon

Telefon:
+90 533 2308511 
90 533 154 53 68 
Email: info[at]ambulansucak.com
Adres:Konutkent Mahallesi, 3028. Cad.
SMK TOWER No:6/84 Kat:14
Çayyolu, ANKARA.

Hızlı İletişim