Hava ambulans hizmetimiz dahilinde sizlere tahsis edeceğimiz mürettebatımız gerekli eğitimlerini almış, tecrübeli kişilerden oluşmaktadır. Gerekli tüm tıbbi malzemeleri barındıran hizmetimizin esas amacı hayat kurtarmaktır. Hava ambulansı hizmetimiz durumu kritik olan hastaların tahliye edilmesini sağlamak ya da nakliye işlemlerini gerçekleştirmek için uygundur. Bazı durumlarda doğa felaketlerinden kurtulabilmek amacıyla da bu hizmet tercih edilebilmektedir.Hava Ambulans

Yıllardır içerisinde bulunduğumuz ve profesyonel olarak tüm belgelerimiz, izinlerimiz dahilinde gerçekleştirdiğimiz bu hizmetimi sizlere en uygun fiyat üzerinden sunuyor ve kaliteli bir uçuş gerçekleşmesi için çalışıyoruz. Ambulans helikopter servisi zamanın ne kadar değerli olduğunu ve hızlı hareket etmenin önemini ön plana çıkaran bir hizmettir. Bu sebeple bizleri aramış olduğunuzda en kısa süre içerisinde harekete geçerek gerekli müdahalenin gerçekleşebilmesi için uçuşa geçiyor ve mürettebatımızı adrese yönlendiriyoruz. 7 Gün 24 saat tam zamanlı olarak çalışmalarımızı gerçekleştiriyor ve her an uçuşa hazır bir şekilde bekliyoruz. Standart bir uçakla yolculuk gerçekleştiremeyen ağır hastaların veyahut özel ilgiye ihtiyacı olan kişileri dikkatli ve özenli servisimiz dahilinde rahat bir seyahat geçirmeleri ve varış noktasına ulaşmalarını sağlıyoruz. Ayrıca ülkeler arası bir nakliye ihtiyacınız bulunuyorsa bu konuda da gerekli desteği sağlıyor ve yolculuk için hazırlıklarımızı gerçekleştiriyoruz.

Bunun yanı sıra ambulans ihtiyacınızın yanı sıra sizlere birinci sınıf kalitede bir uçuş sergileyebileceğiniz hava taksi hizmetimizde bulunmaktadır. Konfor ve güvenliğin bir arada olduğu daha küçük çaplı uçuşlar için hizmetinizde olan hava taksilerimiz, daha kısa sürecek seyahatler için tasarlanmış olmalarına rağmen hizmetimizin içeriği ihtiyacınız olabilecek her şey düşünülerek tasarlanmıştır. Deneyimli ve eğitimli mürettebatımızın yer aldığı bu hizmet, müşteri memnuniyeti düşünülerek kusursuza yakın hazırlanmıştır. Uçuşlar sırasında son teknoloji cihazlar ve ek hizmetler kullanılmakta olup, kişi sayısına göre farklı uçaklar tercih edilebilmektedir. Yeni geliştirilmiş birçok güvenlik önleminin yer aldığı özel hava taksilerimiz, 7 gün 24 saat sizler için hazır bir şekilde bekletilmektedir. Dilediğiniz takdirde, istediğiniz gün ve saatte sizin için hazır olacak uçaklarımız, sorunsuz bir uçuş geçirmenizi sağlayarak hedefinize en kısa sürede ulaşmanızı sağlayacaktır.

Sizler için en uygun fiyat politikasını benimseyen firmamızla dilediğiniz takdirde iletişime geçerek sizlere özel fiyat tekliflerini alabilirsiniz. Tamamen ücretsiz bir şekilde merak ettiğiniz her şeyi sorabilir, destek alabilirsiniz. Gideceğiniz yere en güvenli, hızlı ve kolay yoldan ulaşmak aynı zamanda huzurlu bir yolculuk gerçekleştirebilmek için özel uçaklarımız sizlere hizmet etmek için bekliyor.

Adres-Telefon

Telefon:
+90 533 2308511 
90 533 154 53 68 
Email: info[at]ambulansucak.com
Adres:Konutkent Mahallesi, 3028. Cad.
SMK TOWER No:6/84 Kat:14
Çayyolu, ANKARA.

Hızlı İletişim